http://maxspeed.ir/index.php/ads

تقابل تاریخی بین سوپراسپرت های برتر

با دیدن عکس زیر ، برای شخص نویسنده ، تمامی اطراف را ، لحظه ای سکوت فرا می گیرد ... تقابلی بسیار جالب ، بین خاص ترین سوپر اسپرت های قرن حاضر ، Laferrari ، 918 spyder ،Huayra ، P1 و بوگاتی ویرون Super Sport ! تمامی این اسم ها به تنهایی ، تمام فکر ما را به چالش می کشند ... حال تمامی این نام ها ، کنار هم ... توانایی های آن ها ، کنار یکدیگر به چالش کشیده می شود ... کدامیک برترین میدان است ؟

می توانید این بررسی 3 قسمتی را ، که به پیشنهاد دوست خوبمان ، پوریا فتاحی ، بر روی سایت مکس اسپید قرار گرفته است ، با بهترین کیفیت دانلود کنید . سخن کوتاه ! این شما و این هیجان ناب ...

hyper-5-part-1

مطالعه بیشتر...

تست و بررسی لامبورگینی هوراکان LP 580-2

در این پست یکی از آخرین کلیپ های منتشر شده از تیم Auto Express را برای دوستان آماده کرده ایم که در آن شاهد تست و بررسی Huracan LP 580-2 خواهید بود که آخرین مدل معرفی شده از خانواده Huracan می باشد.در ادامه می توانید این کلیپ را از مکس اسپید دریافت کنید.

Huracan 580

مطالعه بیشتر...

مکلارن F1 در مقابل مکلارن P1

تصور کنید رقابت بین دو اسطوره با اختلاف سنی 21 سال را ... وقتی سریع ترین هایپرماشین مکلارن ، با ناب ترین و خالص ترین آن روبرو می شود ...

تیم EVO دو اسطوره ی به یاد ماندنی را کنار هم قرار داده و سعی کرده این پدر و پسر که هر کدام از بهترین های زمان خود هستند را به چالش بکشاند. توضیح بیشتری نمیدهیم تا خودتان این کلیپ را در دو کیفیت از سایت مکس اسپید دریافت کنید. امیدواریم از دیدن آن لذت ببرید.

McLaren-P1-vs-McLaren-F1

مطالعه بیشتر...

مقایسه لافراری ، پی1 و 918 اسپایدر

اتفاقی که همه منتظر ان بودند ، بالاخره توسط کریس هریس میسر شد . بررسی 3 سوپر ماشین هیبریدی که توسط کمپانی های فراری ، مکلارن ، پورشه تولید شده بود. مقایسه تمامی وجوه این سه خودروی خاص و ابرقدرت امروز . برای همه ما همیشه سوال بوده ، که کدام یک به دیگری برتری دارد . نتیجه آن جالب است . مستندی 50 دقیقه ای ، از بررسی و مقایسه این سه خودرو ، با کیفیت Full HD ، از وبسایت مکس اسپید قابل دانلود است . امیدواریم از آن لذت ببرید .

LaFerrari-918spyder-P1

مطالعه بیشتر...

تست و بررسی Bentley Bentayga

بنتلی به تازگی ادعا کرده است که قوی ترین و سریع ترین شاسی بلند دنیا را تولید کرده است. در این پست قصد داریم اولین شاسی بلند این برند با شکوه یعنی بنتلی بنتایگا که به تازگی توسط تیم Auto Express مورد بررسی فرار گرفته را خدمت شما دوستان عزیز قرار دهیم. در ادامه این کلیپ را با دو کیفیت از سایت مکس اسپید دریافت کنید.

bentley bentayga

مطالعه بیشتر...