http://maxspeed.ir/index.php/ads

لکسوس LC500 ، سردمدار اسپرت ها لکسوس

کمپانی ژاپنی لکسوس هم ، به یک خودروی کانسپت اجازه داد ، تا پای به عرصه وجود و تولید انبوه گذارد . LC500 ، که در گذشته با نام LF-LC معرفی شده بود ، به طور رسمی رونمایی گردید . خودرویی که از یک موتور 5 لیتری 467 اسب بخاری بهره می برد ، که این قدرت را با یک جعبه دنده 10 سرعته به چرخ های عقب آن منتقل می کند . البته 600 نیوتون بر متر گشتاور آن ، باعث شده شتاب صفر تا صد آن ، به 4.4 ثانیه بسنده کند. حال که Lexus تصمیم گرفته رقیب مستقیمی برای Mercedes Benz کلاس SL و BMW سری 6 کوپه معرفی کند ، آیا در بازار رقیب سرسختی برای آنها خواهد بود ؟ تجربه نشان داده بله ! باید تا سال 2017 منتظر ماند و دید که این خودرو ، چگونه در خیابان ها خودنمایی می کند ...

هم اکنون ویدیوی جالبی که این کمپانی از برای معرفی این خودرو ارائه داده ، با بهترین کیفیت از مکس اسپید قابل دانلود است .

Lexus-LC500

مطالعه بیشتر...

تریلر رسمی E Class جدید مرسدس بنز

مرسدس بنز ، ساعاتی پیش ویدیویی از E Class جدید خود ارائه کرده است . معرفی کامل این کلاس ، نشان می دهد ، مرسدس بنز ، ستاره جدیدی به جمع ستارگان جدید طراحی شده Mercedes Benz اضافه شده است . خودرویی که در طراحی ، باز هم از المان های سردمدار سدان های مرسدس بنز ، S Class دارد ، تا نشان دهد هدف بر تمایل بیشتر به سمت ظاهری لوکس است ، تا ظاهری اسپرت! نکته جالب توجه ، شباهت زیاد آن به خواهر کوچکش ، مرسدس بنز C Class است .

بیش از این سخن را بلند نکنیم . این شما و این ویدیو ارائه شده از کانال رسمی مرسدس بنز .

new mercedes benz e class

مطالعه بیشتر...

نیسات GT-R با رینگ های ساوینی

Nissan GT-R ، خودرویی است که برای تمامی دوستداران این صنعت ، تحسین بر انگیز است و برای همگان یکی از باید ها در پارکینگ رویاییشان ! برای شما ویدیویی آماده کردیم ، که در آن شاهد تغییرات ظاهری زیبایی ، بر روی این خودرو فوق العاده هستید .

نیسان جی تی آر ، با رینگ های Savini و کیت بدنه Prior Design که بر خاص بودن افزوده ، و رنگ قرمز مات زیبا که جذابیت آن را دو چندان نموده است . ویدیو تهیه شده از ای خودرو را ، می توانید با کیفیت 4K ، از مکس اسپید دریافت کنید .

savini-wheels-limited-rose-gold-matte-red-nissan-gtr7

مطالعه بیشتر...

مرسدس بنز S63 AMG با رینگ های ولانو

تیونر آمریکایی و معروف MC Customs ، دست به تغییر در یکی از لومس ترین خودروهای جهان ، Mercedes Benz S63 AMG برده ، و این خودرو را به رینگ های Vellano مزین نموده است . ویدیو کوتاه تهیه شده از این خودرو را می توانید با بهترین کیفیت از مکس اسپید دریافت کنید .

Vellano-Wheels-S63-AMG

مطالعه بیشتر...

دستبند هوشمند ولوو

در این پست قصد داریم اختراع جدید مشترک ولوو و مایکروسافت رو به شما نمایش دهیم. با این دستبند هوشمند شما میتوانید با وولوی خود صحبت کنید!

سخن را کوتاه می کنیم ، تا خودتان با چشمان خودتان ببینید . ویدیو تهیه شده را ، می توانید با کیفیت Full HD از مکس اسپید دریافت کنید.

volvo-and-microsoft--2 600x0w

مطالعه بیشتر...