http://maxspeed.ir/index.php/ads

ویدیو آئودی R8 در تهران

R8 ، خودرویی که سال 2007 توسط آئودی معرفی شد ، تا با بهره وری از سیستم چهارچرخ و موتور 4.2 لیتری 8 سیلندر ، خودرویی سریع ، زیبا و با کلاسی خاص را روانه بازار کند . این خودرو در کشور عزیزمان ایران ، توسط کمپانی یاشاراسپرت ، دستخوش تغییرات ظاهری گشته و قطعاتی از آن با طرح کربن رنگ شده است. سامان عزیز به بهترین نحو ممکن ، ویدیویی حرفه ای از این خودرو خاص تهیه کرده تا هیجان حرکت این خودرو در خیابان های تهران به تصویر بکشد. هم اکنون می توانید حاصل زحمات چند ماهه ی سامان صدیقی را ، از وبسایت مکس اسپید دریافت کنید . این شما و این فیلم آئودی آر8 در خیابان های تهران.

Audi-R8-Saman-Video

مطالعه بیشتر...

بچه شیر یاشاراسپرت

کوچکترین عضو کمپانی یاشاراسپرت که اخیرا و در روزهای پایانی سال گذشته از این کمپانی بیرون آمد، بچه شیر فرانسوی بود. خودرویی محبوب میان جوانان ایران ، که با طرحی جدید موسوم به ترون با دستان یاشار تزئین شده بود. به همت وبسایت مکس اسپید ویدیویی از این خودروی کوچک تهیه شد ، تا شاید شما دوستان و همراهان همیشگی ما از آن لذت ببرید . هم اکنون می توانید این ویدیو رو با سه کیفیت از این وبسایت دانلود کنید .

Peugeot-206-yasharsport

مطالعه بیشتر...

پسران شرور اشتوتگارتی

پس از پروژه مشترک تست وتصویربرداریKTM X-Bow با سوپربایک KTM RC8 که توسط گروه صنعتی جی فاکتور و وب سایت مکس اسپید و گروهی از کارشناسان مجله ماشین صورت پذیرفت ، دومین پروژه مشترک دو مجموعه فوق الذکر در قالب تست و تصویربرداری دو دستگاه پورشه 911 کررا S مدل 2013 و پورشه 911 کررا 4 مدل 2011 تقدیم علاقمندان به خودرو می شود.شایان توجه است تست فنی وآزمایش رانندگی این دو خودرو در شماره آینده مجله ماشین منتشر خواهد شد.

3-09 - Two Generation of Porsche 911 Carrera in one Shot

مطالعه بیشتر...

گردهمایی Line Street

چندیست شاهد برگزاری همایش های توسط تیم PStreet در پارکینگ مترو مجموعه ورزشی آزادی هستیم . این تیم اخیرا با نام Line Street اقدام به برگزاری همایشی کرده ، که وبسایت مکس اسپید گزارشی اختصاصی برای دوستداران چنین همایش هایی تهیه و تدوین کرده است. امیدواریم از دیدن این ویدیو لذت ببرید .

Line Street

مطالعه بیشتر...

پورشه Panamera Turbo در پایتخت

نام پورشه همیشه یادآور سرعت و خودرویی خاص بوده و هست. حال آنکه نسخه 4 نفره آن لوکس بودن را هم به آن اضافه کند . ممکن نیست چنین مشخصاتی گردن ها را به سمت خود نچرخاند. تمامی این توصیف ها را با رنگی خاص و نام توربو در هم آمیزید تا دریابید این ویدیو حرفه ای ساخته شده توسط سامان عزیز ، قرار است شما را با چه چیزهایی مواجه کند . فیلم ساخته شده از پانامرا توربو با رنگ آلبالویی خاص در پایتخت کشور عزیزمان ایران . پیش نهاد می کنیم این ویدیو را که برای اولین بار و به طور اختصاصی از وبسایت مکس اسپید آماده پخش شده از دست ندهید. جا دارد از زحمات سامان برای ساخت این چنین ویدیوهایی با بالا ترین کیفیت ممکن و همچنین از آقای سینا انصافی عزیز بابت در اختیار گذاشتن خودرو تشکر ویژه به عمل آوریم. این شما و این کلیپ زیبا .

 Porsche Panamera Turbo Saman

 

مطالعه بیشتر...