http://maxspeed.ir/index.php/ads

دریفت پورشه 997 GT3 در جاده های پر پیچ

یک ماشین مسابقه ای و جاده های پیچ در پیچ بر روی تپه، فقط تداعی کننده یک چیز است! دریفت! در کلیپ زیبایی که در ادامه برای شما در نظر گرفتیم شاهد دریفت خودروی پورشه 997 GT3 در جاده های پر پیچو خم میان تپه ها هستید. این کلیپ در واقع به صورت تیزر ارائه شده و احتمالا در آینده باید منتظر نسخه کاملتر آن باشیم. همچنین این کلیپ از سرکلیپهای The Road Passion (اشتیاق جاده) میباشد. در ادامه از شما دعوت میکنیم تا این کلیپ زیبا را دریافت نمایید.

دریفت پورشه GT3 در جاده های پر پیچ

مطالعه بیشتر...

مسابقات Drift Challenge فرانسه

مسابقات قهرمانی دریفت فرانسه فعالیت خود را از سال 2009 آغاز نمود.این مسابقات با هدف شناسایی رانندگان توانمند آغاز شد و تا کنون چندین دوره از آن برگزار گشته است. برای این پست کلیپی زیبا از مسابقات قهرمانی دریفت فرانسه در نظر گرفتیم که در سال 2014 برگزار گشت. در ادامه از شما دعوت میکنیم تا این کلیپ را دریافت نماید.

مسابقات دریفت فرانسه

مطالعه بیشتر...

همایش دریفت گروهی Final Bout

سال گذشته، تیمهای دریفت از سراسر شمال امریکا در پیست بین المللی ای در شهر شاوانو گرد هم آمدند تا در رویدادی با نام Final Bout شرکت کنند. در این رویداد که به صورت گروهی انجام میشد، تیمهای شرکت کننده با انجام حرکات نمایشی و دریفت به صورت گروهی صحنه های مهیجی را پدید آوردند. در ادامه میتوانید کلیپ زیبای این رویداد را از مکس اسپید دریافت نمایید.

همایش دریفت Final Bout

مطالعه بیشتر...

تریلر تبلیغاتی مسابقات دریفت نربرینگ 2015

در تاریخ 5 آپریل 2015، مسابقات دریفت کاپ نربرینگ (NÜRBURGRING) در کشور آلمان (فرانکفورت) برگزار خواهد شد و این مسابقات قرار است به صورت زنده از شبکه های مربوطه پخش شود. حال تیم Format67 تیزری کوتاه و زیبا از این مسابقات تهیه کرده که در ادامه میتوانید آن را دریافت نمایید.

مسابقات دریفت نربرینگ

مطالعه بیشتر...

دریفت بر روی برف با Vaughn Gitten

راننده حرفه ای مسابقات دریفت Vaughn Gitten Jr، با خودروی مخصوص دریفتش یعنی فورد Mustang RTR 2015 (موستانگ) بر روی برف و یخ آمده، تا توانایی های این خودروی قدرتمند را در شرایط لغزنده بسنجد. در ادامه خواهید دید که Jr چگونه با مهارتش این خودرو را بر روی یخ و برف کنترل میکند.

دریفت با فورد موستانگ

مطالعه بیشتر...