http://maxspeed.ir/index.php/ads

مسابقه شتاب با تکنولوژی لانچ کنترل

تیم اتواکسپرس (Autoexpress) چندی پیش، چند خودرو مجهز به تکنولوژی لانچ کنترل را برای رقابت بر سر شتاب در مقابل یکدیگر قرار داد. در کلیپی که در ادامه شاهد آن هستید، خودروهای BMW M4 و مرسدس بنز C63 AMG و پورشه 911 کررا در مقابل یکدیگر قرار گرفته اند.. اما نکته جالب این کلیپ حضور فولکس واگن Polo برای این رقابت میباشد. در ادامه میتوانید کلیپ این رقابت را دریافت نمایید.

مسابقه درگ با تکنولوژی لانچ کنترل

مطالعه بیشتر...

درگ ریس E63 AMG و هوراکان و M6

در این پست اخرین کلیپ منتشر شده از تیم درگ تایمز را برای دوستان آماده کرده ایم که در آن شاهد درگ ریس Mercedes Benz E63 AMG S 4Matic GAD با 950 اسب بخار در برابر BMW M6 PP-Performance RS800 با 800 اسب بخار و لامبورگینی هوراکان استوک خواهید بود.در ادامه می توانید این کلیپ را از مکس اسپید دریافت کنید.

درگ ریس هوراکان و M6 و E63 AMG S

مطالعه بیشتر...

کلیپ درگ ریس BMW M4 و شورولت کوروت ZR1

در این پست اخرین کلیپ منتشر شده توسط تیم درگ تایمز را برای دوستان آماده کرده ایم که در ان شاهد رقابت بین BMW M4 با 550 اسب بخار و شورولت کوروت ZR1 با 720 اسب بخار خواهید بود.در ادامه می توانید این کلیپ را از مکس اسپید دریافت کنید.

BMW M4 vs Corvette ZR1 Drag race

مطالعه بیشتر...

درگ ریس نیسان GT-R و جگوار F-Type R AWD

در این پست کلیپی از تیم اتوکار برای دوستان آماده کرده ایم که در آن شاهد درگ ریس بین جگوار F-Type R AWD و نیسان GT-R خواهید بود.به نظر شما جگوار انگلیسی می تواند از پس گودزیلای ژاپنی بربیاید؟برای دیدن نتیجه این درگ ریس می توانید این کلیپ را از مکس اسپید دریافت کنید.

GT-R Vs F-Type R AWD

مطالعه بیشتر...

درگ ریس کوروت ZR1 و مرسدس SLS AMG و C63 AMG

این بار کلیپ دیگری از تیم درگ تایمز برای دوستان اماده کرده ایم که در ان شاهد رقابت Corvette ZR1 با 720 اسب بخار قدرت با مرسدس بنز C63 AMG تیونینگ شده 700 اسب بخاری و SLS AMG خواهید بود.در ادامه می توانید این کلیپ را از مکس اسپید دریافت کنید.

مطالعه بیشتر...