http://maxspeed.ir/index.php/ads

حرکات نمایشی تیم Stunt Freaks (بهار)

تیم StuntFreaks به تازگی کیلپی کوتاه و مهیج از حرکات نمایشی و فری استایل با موتور منتشر کرده است که تعدادی از موتور سواران حرفه ای این گروه در آن خودی نشان داده اند. در ادامه میتوانید این کلیپ زیبا را از مکس اسپید دریافت نمایید.

حرکات نمایشی با موتور

مطالعه بیشتر...

حرکات نمایشی با موتور- تیم Stuner 13

تیم Stuner 13 که متشکل از موتورسوارانی حرفه ای میباشد به تازگی کلیپی تحت عنوان Project Style منتشر کرده که در  واقع دومین کلیپ با این موضوع میباشد. در این کلیپ شاهد حرکات نمایشی و فری استایل بسیار زیبا از اعضای این تیم خواهید بود. در ادامه از شما دعوت میکنیم تا این کلیپ دیدنی 15 دقیقه ای را از مکس اسپید دریافت نمایید.

حرکات نمایشی با موتور تیم Stuner 13

مطالعه بیشتر...

حرکات فری استایل با موتور توسط Thibaut Nogues

موتور سوار حرفه ای اهل فرانسه Thibaut Nogues، با همکاری شرکت تولیدی لوازم ورزشی SOK، به تازگی کلیپی زیبا از حرکات نمایشی و فری استیال با موتور تهیه و منتشر کرده اند که بیشتر جنبه تبلیغاتی دارد. در ادامه از شما دعوت میکنیم تا این کلیپ زیبا را دریافت نمایید.

حرکات نمایشی با موتور Thibaut Nogues

مطالعه بیشتر...

مجموعه حرکات نمایشی با موتور (40 دقیقه)

برای این پست کلیپی 40 دقیقه ای از مجموع حرکات نمایشی، فری استایل و دریفت با موتور سیکلت توسط موتور سواران حرفه ای، در نظر گرفته ایم. این کلیپ توسط تیم لهستانی D-Pro Style تهیه و منتشر شده است. از شما علاقمندان به دنیای موتور دعوت میکنیم تا این کلیپ زیبا را با کیفیت بالا از مکس اسپید دریافت نمایید.

حرکات نمایشی با موتور

مطالعه بیشتر...

موتور سواری در شب

گاهی شب هنگام و به دور از شلوغیهای روز، موقع مناسبی برای موتورسواری آزاد در شهر میباشد. اینبار کلیپی بسیار زیبا از حرکات نمایشی، دریفت و فری استایل با موتور در خیابان های شهر و البته در تاریکی شب قرار دادیم. در ادامه میتوانید این کلیپ زیبا را با بالاترین کیفیت موجود دریافت نمایید.

موتورسواری در شب

مطالعه بیشتر...